چرا همکاری در فروش با مدیکالا؟

قطعا هرکس که به فکر رشد و پیشرفت با استفاده از حداقل سرمایه و با تکیه بر توانمندی شخصی خود است، مایل به راه اندازی کسب و کار خود بدون نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه است. در مسیر راه‌اندازی کسب و کار شخصی دو مانع اصلی دستیابی به دستاورد مالی جدید بدون ترس از دست دادن درآمد فعلی و همچنین درگیری‌های بوروکراتیک سازمانی و شرکتی برای دریافت مجوزها و شرایط شروع به کار است.

این مژده را به شما می‌دهیم که مدیکالا اینجاست تا به شما بگوید اکنون زمان آن رسیده است که با ورود به دنیای هوشمند بازاریابی مدیکالا و با اتکا به توانمندی‌های شخصی خود، منابع مالی خود را تقویت کنید. مدیکالا این بستر را برای شما، اعم از فروشگاه، توزیع‌کننده، ویزیتورهای پخش و نمایندگان داروخانه، نمایندگان علمی، بازاریابان تلفنی و حتی دانشجوها  فراهم کرده تا بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

بالا بردن مهارتهای بازاریابی و فروش همکاران مجموعه‌ی مدیکالا با آموزش‌های تخصصی در زمینه‌های مارکتینگ، روانشناسی فروش، بازاریابی تخصصی کالاهای حوزه‌ی سلامت و ارائه محصولات در زمینه های آرایشی، بهداشتی، آزمایشگاهی و پزشکی از نکات حائز اهمیت برای این مجموعه می‌باشد که به صورت منظم و رایگان در اختیار همکاران منتخب قرار می‌گیرد. آموزش و کسب مهارت همکاران بر عهده‌ی مدیکالا، فروش و کسب درآمد بر عهده‌ی شما.

چگونه با مدیکالا همکاری کنم؟

برای ورود به خانواده‌ی مدیکالا تنها نیاز به طی چند مرحله ساده است.

مرحله‌ی اول: مطالعه شرایط همکاری با مدیکالا

مطالعه‌ی تمام موارد ذکر شده در شرایط همکاری با مدیکالا تایید موافقت با شرایط همکاری با مدیکالا به عنوان همکاری در فروش.

مرحله‌ی دوم: ثبت‌نام در سایت

در ابتدا می‌بایست تمامی مراحل ثبت‌نام در سایت و افتتاح حساب کاربری به عنوان یک همکار فروش (مدیکالاییست) را طی نموده و تمامی مدارک مورد درخواست را در سایت بارگذاری کرده و در انتظار تایید مدارک بمانید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

  • کارت ملی
  • آخرین مدرک تحصیلی
  • اطلاعات کامل حساب بانکی اعم از شماره شبا/شماره حساب/ شماره کارت
  • قبض آب/برق/تلفن محل سکونت
  • رزومه کاری
 
** پس از تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز، صبر کنید تا مشخصات ارسالی شما توسط کارشناسان مدیکالا بررسی و تایید شود. در صورت تایید یا عدم تایید اطلاعات، ایمیلی از سمت کارشناسان دریافت می‌کنید. پس از تایید مدیکالا، پنل شما در مرکز بازاریابان فعال می‌شود و دسترسی شما به کالا سنتر باز می شود و شما میتوانید سفارشات و وضعیت مالی خود را در پنل کاربری خود مدیریت نمایید.
** لازم به ذکر است برای دسترسی به محصولات بخش مرتبط به همکاران فروش مدیکالا در بخش کالاسنتر لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری تایید شده در سایت داشته باشد. (بخش محصولات مرتبط به همکاران فروش، در واقع قابلیت ثبت سفارشات به عنوان همکار فروش را دارا بوده و مخاطبین دارای حساب تایید شده به عنوان همکار فروش از تخفیفات ویژه‌ی همکاران و شرایط ویژه‌ی آن بهره‌مند می‌گردند.)
** اشخاص حقوقی اعم از توزیع کننده استانی، شرکت‌ها و موسساتی که محصولات را به صورت عمده خریداری کرده و به صورت مویرگی توزیع می‌کنند می‌توانند سفارشات را به صورت عمده، در پورتال کالاسنتر در مدیکالا  ثبت نموده و برای شرایط تحویل و پرداخت به صورت حضوری و یا مجازی با شرکت مذاکره نمایند. همچنین در صورت درخواست سفارشات و قراردادهای ویژه، می‌توان با مدیریت مجموعه به صورت حضوری مذاکره و قرارداد امضا نمود.

بندها و ماده‌های توافق همکاری در فروش

ماده ۱:  کاربران حقوقی مکلف به معرفی رسمی نماینده (شخص حقیقی) در سر برگ و ممهور به مهر شرکت برای ثبت‌نام در پورتال هستند و اطلاعات این شخص علاوه بر اطلاعات شرکت باید در پورتال قید شود و این فرد مسئول و پاسخگو از طرف شرکت تلقی می‌گردد.
ماده ۲: اشخاص حقیقی با عضویت در سامانه، دسترسی خود را به محصولات مدیکالا فعال کرده و به صورت مستقل سفارشات خود را در پورتال ثبت نموده و می‌توانند محصولات سفارش داده شده را درب محل مشتری خود و یا هر آدرس دیگری که در هنگام ثبت کالا وارد نمایند دریافت کنند. (هزینه‌ی ارسال به صورت عمومی بر عهده‌ی مشتری می‌باشد مگر برای سفارشات خاص و یا شرایط خاص ارسال که به صورت موردی ذکر می‌گردد.)
تبصره ۱: لازم به ذکر است، بجز سفارشات عمده که شرایط ارسال قابل مذاکره دارند، باقی سفارشات در تهران به وسیله‌ی پیک، وانت و یا سواری مناسب برای ایشان ارسال می‌گردد و در مورد مشتریان شهرستان بر اساس انتخاب شکل ارسال در سایت برای ایشان ارسال صورت می‌پذیرد و مسئولیت ارسال کالا تا باربری بر عهده‌ی مدیکالا بوده و از آن پس شرکت مدیکالا هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.
ماده ۳: مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در پورتال صورت پذیرد، بر عهده‌ی خود شخص حقیقی و یا حقوقی است. بنابراین مسئولیت اشخاص ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با آن حساب از خدمات مدیکالا استفاده می‌کنند، تماما متوجه کاربر صاحب ‌حساب است. کاربر دارای حساب کاربری و یا کاربر مهمان، دارای مسئولیت تضمین کالا، خدمات و پاسخگو بودن در قبال اشخاص اعم از شرکت مدیکالا، سایر کاربران و اشخاص ثالث هستند.

هزینه ها و پرداخت ها

ماده ۴: با توجه به اینکه ممکن است همه‌ی همکاران فروش قدرت خرید مستقیم از وبسایت و فروش را نداشته باشند، ایشان می‌توانند برای کالای مدنظر درخواست لینک فروش با قیمت مد نظر را اعلام نمایند و لینک واریز مبلغ برای ایشان و یا مشتری ارسال می‌گردد. با استفاده از لینک ارسال شده، تمامی واریزی‌ها از طریق درگاه اینترنتی مدیکالا و یا شماره حساب اعلامی توسط شرکت صورت می‌پذیرد و کمیسیون فروش همکاران فروش تنها به حساب اعلام شده در فرم ثبت‌نام ایشان ظرف مدت نهایتا ۴۸ ساعت کاری پس از واریز خریدار صورت می‌گیرد و امکان دریافت وجه توسط شخص حقیقی و حقوقی به صورت نقد وجود ندارد.
تبصره ۲: همکاران امکان سفارش و خرید و پرداخت مستقیم از طریق درگاه سایت و فروش کالا به صورت شخصی و دریافت مبالغ کالا از مشتری را دارند و در این شرایط دیگر نیازی به دریافت کمیسیون فروش از شرکت نیست و همکاران کالا را با قیمت مصوب به فروش رسانده و سود خود را مستقیما دریافت می‌دارند.
تبصره ۳: در صورت نیاز و درخواست مشتریان به دریافت فاکتور رسمی، امکان ارائه‌ی فاکتور رسمی از وبسایت به نام ایشان فراهم است. چنانچه همکار فروش درخواست فاکتور رسمی برای مشتری نماید، امکان صدور فاکتور فروش بر اساس قیمت مصوب سایت و یا کمتر (به درخواست همکار) وجود داشته که مبلغ مالیات کمیسیون فروش همکار بر اساس ضوابط وزارت دارایی به فاکتور اضافه گردیده و از همکار فروش دریافت می‌گردد.

شرایط تحویل

ماده ۵: شرایط تحویل کالای خرید شده بر اساس نوع انتخابی خریدار در کالاسنتر بوده و بر اساس ارسال از طرف شرکت فروشنده و یا مدیکالا و بر اساس شرایط و ضوابط اختصاصی هر کالا صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است هزینه‌ی ارسال کالا بر عهده‌ی خریدار می‌باشد.
تبصره ۴: بجز سفارشات عمده که شرایط ارسال قابل مذاکره دارند، باقی سفارشات در تهران به وسیله‌ی پیک، وانت و یا سواری مناسب برای ایشان ارسال می‌گردد و در مورد مشتریان شهرستان بر اساس انتخاب شکل ارسال در سایت برای ایشان ارسال صورت می‌پذیرد و مسئولیت ارسال کالا تا باربری بر عهده‌ی مدیکالا بوده و از آن پس شرکت مدیکالا هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.
تبصره ۵:  در مورد کالاهایی که از طریق خود شرکت مدیکالا ارسال می‌گردند، شرکت مدیکالا ارسال کالاها را با استفاده از باربری‌های معتبر و مشخص شده در سایت انجام می‌دهد مگر خریدار درخواستی بجز این داشته باشد و خود با شرکت برای ارسال هماهنگ نماید.

قوانین و مقررات