اولین و بزرگ‌ترین مرکز هوشمند بازاریابی حوزه‌ی بهداشت، درمان و سلامت

ماموریت مدیکالا ایجاد شرایط برابر و مناسب برای دستیابی همگان در سرتاسر کشور به محصولات حوزه‌ی سلامت با کمترین هزینه و کیفیت استاندارد می‌باشد

تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

بازاریابی، توزیع و پخش محصولات تخصصی در حوزه‌ی پزشکی و دندان‌پزشکی

محصولات مصرفی تخصصی سلامت

بازاریابی، توزیع، پخش و تولید محصولات مصرفی پزشکی و دندان‌پزشکی

محصولات مصرفی بهداشتی و آرایشی

بازاریابی، توزیع، پخش و تولید محصولات مصرفی بهداشتی و آرایشی

مهارت‌ها و تخصص‌های تیم ما

مدیکالا با در کنار هم قرار گرفتن افرادی با سابقه‌ی کاری بیش از ۱۰ ساله در حوزه‌ی تجهیزات پزشکی، دندان‌پزشکی و صنایع دارویی و بهداشتی، همچنین تحصیلات مرتبط با صنایع شیمیایی و بهداشتی و همچنین بازاریابی و استراتژی که تماما دارای مدارک تخصصی در این حوزه هستند پا به عرصه‌ی ظهور نهاد. ماموریت تعریف شده‌ برای این مجموعه، ایجاد راهکاری سیستماتیک برای کاهش هزینه‌ی بازاریابی و فروش شرکت‌های تولیدی و بازارگانی و تمرکز این شرکت‌ها بر روی ارتقای بخش تولید و بازرگانی خود می‌باشد. به همین شکل، با کاهش هزینه‌های بازاریابی و فروش، هزینه‌ی محصولات نیز کاهش یافته و با قیمت مناسب‌تری به دست مشتریان می‌رسد. در راستای دستیابی به این هدف، آماده‌سازی تیمی حرفه‌ای از بازاریابان (مدیکالاییست‌ها) بسیار مهم می‌باشد. آموزش حرفه‌ای بازاریابان بر اساس استانداردهای روز دنیا در تیم مدیکالا امری حیاتی و بی شک یکی از مهم‌ترین امور تعریف شده در ساختار این سیستم می‌باشد

 

بازاریابی و فروش
81%
آموزش و رشد حرفه ای
94%
طراحی استراتژی
68%

فلسفه ی وجودی مدیکالا

ماموریت

ایجاد شبکه‌ی بزرگ بازاریابی و فروش محصولات بهداشتی، دارویی و پزشکی در ایران با هدف کاهش هزینه‌های سربار بازاریابی و فروش برای شرکت‌ها و در نهایت کاهش قیمت کالا برای مصرف کننده.

چشم‌انداز

گردآوری بزرگ‌ترین تیم بازاریابان (مدیکالاییست‌های) حرفه‌ای در حوزه‌ی محصولات سلامت در ایران

ارزش‌ها

ارزش‌های قابل ارائه‌ی مدیکالا به مخاطبین خود، خدمات یکپارچه و حرفه‌ای بازاریابی و فروش با کمترین هزینه، همچنین کاهش هزینه برای تمامی شرکت‌های فعال در حوزه‌ی سلامت در بخش بازاریابی و فروش به میزانی چشمگیر می‌باشد. بزرگ‌ترین ارزش ملموس برای مخاطبین افزایش قابل توجه سطح درآمد به واسطه‌ی افزایش حجم فروش به دلیل وسعت بازاریابی و دسترسی به نقاط مختلف بازار و همچنین کاهش چشمگیر هزینه‌های بازاریابی و فروش می‌باشد.

اهداف

  • ارائه‌ی تخصصی خدمات بازاریابی و فروش به شرکت‌های فعال در حوزه‌ی سلامت
  • کاهش هزینه‌های بازاریابی و فروش برای شرکت‌ها به واسطه‌ی کم شدن هزینه‌های منابع انسانی و به طبع آن دردسرهای تشکیل و هدایت تیم حرفه‌ای فروش.
  • افزایش سطح درآمد شرکت‌ها به دلیل بازاریابی گسترده در تمام نقاط کشور
  • آموزش تخصصی تیم حرفه‌ای بازاریابی در حوزه‌ی محصولات تجهیزات پزشکی، دندان‌پزشکی و دارویی و همچنین محصولات مصرفی در این حوزه.

شما هم می‌توانید از امروز به خانواده‌ی مدیکالا بپیوندید!

شما می‌توانید با انتخاب « تامین کننده » و یا « بازاریاب » از مزایای عضویت در خانواده‌ی مدیکالا بهره‌مند شوید

شرایط همکاری با مدیکالا